• Ostatní 21.06.2017 No Comments

  Jak se seznámit? Jak najít někoho pro dlouhodobý vztah? Spousta lidí a žen zvlášť dnes tvrdí že online seznamky nefungují a nalézt zde lásku je prakticky nemožné. Moje kamarádka je však příkladem že to nejen jde, ale že to není nic tak těžkého.

  Mnoho mých skvělých přátel se seznámilo prostřednictvím online seznamek a dosud jim to vesměs klape, některým i několit let. Zde je příběh Vlaďky, jedné z mých kamarádek, která na online seznamce našla svého budoucího manžela:

  Online seznamkám jsem nikdy příliš nevěřila, a možná právě proto mé první pokusy o online seznámení nedopadly moc dobře. Každý den jsem měla emailovou schránku plnou zpráv od mužů kteří se chtěli seznámit. Bohužel, tento výběr nebyl zrovna pohárovej. Ženatí chlapi kteří přes seznamku hledali milenku, nebo spíš prostitutku, protože mi neomaleně nabízeli peníze, různí úchyláci kteří mi psali opravdu perverzní vzkazy, nebo úplně marní idioti, kteří ani ten jednořádkový vzkaz nebyli schopni napsat bez chyb, a někteří byli prostě naprosto divní. Už jsem to pomalu chctěla vzdát, když se objevil Pavel. bylo to jako blesk z čistého nebe. Na nic si nehrál, zjistila jsem že se mi s ním dobře komunikuje a že jsme stejně naladění, tak jsme si po pár vzkazech domluvili osobní schůzku na kafe, a ještě ten večer skončili v posteli :-) Už jsme spolu 2 roky, a n podzim se budeme brát. Pokud se chcete opravdu seznámit online, doporučuju nevykecávat se dlouho na netu, to většinou k ničemu nevede, pokud je trochu sympatický, tak rychle schůzka, tam se pozná daleko víc než přes internet a hned máš jasno jestli to stojí za další čas nebo ne. Pochopitelně, většinou to asi nevyjde, ale aspoň vás to nebude stát zbytečný čas a můžete se věnovat dalšímu kandidátovi. Chce to nevzdávat se a zkoušet to znovu. Pamatujte, vítězové se nikdy nevzdávají, a ti kdo se vzdají, nikdy nezvítězí. Ten pravý je někde tam venku a čeká na vás.

 • Ostatní 16.06.2017 No Comments

  Edarling je online seznamka která k hledání partnerů přistupuje vědeckým způsobem. Stojí za ní největší seznamovací agentura v evropě, Affinitas Gmbh. Snaží se dávat spolu dohromady partnery, kteří se k sobě opravdu hodí. K tomu využívají obsáhlé dotazníky sestavené předními psychology a univerzitními vědci, stejně tak jako výkonné výpočetní systémy. Z tohoto důvodu je dotazník u eDarling skutečně obsáhlý, má skoro třista otázek, což nemá žádná jiná evropská seznamka. Proto byste si při jeho vyplňování měli udělat hodně času, nejméně 2 hodiny a nad odpvěďmi dobře přemýšlet. Zabere to sice hodně času, ale výsledek za to rozhodně stojí.

  Vyhledávání profilů

  Prohledávání profilů je na eDarling docela jednoduché, můžete si zvolit kritéria podle kterých chcete vyhledávat, jako je věk, poštovní směrovací číslo, vzdálenost od vašeho bydliště, a můžete také jednotlivým arametrům přiřadit váhu, např jak je pro vás věk nebo vzdálenost důležity.

  Registrace na seznamce

  Registrace na seznamku není nijak složitá a je zadarmo. Přestože pro využití pokročilých funkcí si musíte zakoupit VIP členství, základní členství je zcela zdarma. Během registrace si zvolíte uživatelské jméno (přezdívku). heslo, a zadáte svůj mail. Po této jednoduché registraci musíte vyplnit výše zmíněný obsáhlý dotazník. Pak už nic nebrání úspěšnému seznamování. Pro větší úspěch je však lepší připlatit si za VIP členství, které umožnuje používat mnoho nadstandartních funkcí.

  Je eDarling dobrá seznamka?

  V porovnání se seznamkami které jsou kompletně zdarma je sice plné členství u eDarling o něco dražší, ale na druhou stranu, poplatek spolehlivě odfiltruje neseriozní vtipálky, perverzáky a jiné úchyly, Pokud totiž je do nalezení vztahu někdo investovat, značí to že jde o zodpovědného člověka, který si vztahu bude mnohem více vážit. O různé úchyláky, kteří na seznamkách zdarma zaplavují ženy obscénními vzkazy přece nikdo nestojí. Myslím že tato seznamka vybožuje z řady běžných seznamek a díky opravdu velkému množství členů nejen z české republiky, ale z celé evropské unie, rozhodně to stojí minimálně a vyzkoušení.

 • Ostatní 14.06.2017 1 Comment

  Pokud hledáte seznamku, kde byste se nemuseli registrovat a poskytovat o sobě osobní údaje, pravděpodobně hledáte seznamku bez registrace. Rozhodně však nejste sami, seznamka bez registrace je jedním z nejčastěji hledaných slovních spojení na internetu. Tento druh seznámení je většinou co nejvíce anonymní, protože o sobě nemusíte sdělit žádné informace.
  Jak se seznámit na seznamce bez registrace
  Seznamky bez registrace jsou vlastně inzertní servery, které se specializují na seznamovací inzeráty. Díky tomu zde není potřeba se registrovat a sdělovat jakékoliv osobní údaje, protože server nenese odpovědost za pravdivost inzerátů. Samotné hledání vhodného protějšku je velmi snadné. Na seznamce najdete mnoho seznamovacích inzerátů v nejrůznějších kategoriích. Nejčastěji jde sice o inzerci různých masážních salonů, privátů a jiných erotických služeb, ale najdete zde také inzeráty lidí hledajících lásku nebo trvalý vztah. Pokud nenajdete inzerát který by vám vyhovoval, můžete zdarma vložit svůj vlastní.
  Jaké jsou výhody seznamek bez registrace
  Výhody podobného typu seznamky jsou zřejmé: Anonymita, možnost hledání vztahu, flirtu, nebo jen sexu na jeden večer bez toho abyste o sobě cokoli prozradili předem. Tento typ seznamky je vhodný pro zadané, záletníky, pro lidi kteří chtějí tajit nevěru.
  Jaké jsou nevýhody seznamek bez registrace
  Seznamky bez registrace mají však také nevýhody. Mezi ně patří zejména skutečnost, že mnoho inzerátů je falešných a vyskytuje se zde také velké množství podvodníků kteří se z vás budou snažit vylákat peníze. Měli bychom si uvědomit, že odpovíme li na inzerát k seznámení, začínáme komunikovat s někým, koho vůbec neznáme a jehož úmysly nemusejí být zrovna čisté. Přestože i zde můžete najít vztah, rozhodně doporučujeme dát přednost seriozním seznamkám které vyžadují registraci. Registrace je také téměř anonymní, sdělujete vlastně pouze e mailovou adresu,, a kvalita poskytovných služeb je o mnoho řádů výše. Na kvalitní seznamce je také mnohem více návštěvníků takže vaše šance se seznámit prudce vzrůstají.

  Tags: , ,