• Ostatní 31.07.2017 No Comments

    Často se dnes můžeme stkat s názorem, že nudismus nebo naturismus je něco zavrženíhodného nebo minimálně nepřirozeného. Nudisté a naturisté se setkávají s nepochopením pro svůj zdravý a bohulibý koníček. Tak se často setkáváme se situací, že člověk který by si rád nudismus vyzkoušel, se stydí jít na nudistickou pláž sám, že by ho považovali za čumila. Pro takové lidi, ale také pro ty co nudismus považují za nedílnou součást svého života, ale nemohou najít životního partnera nebo partnerku, kteří by měli podobný názor na nudismus, je určena nudistická a naturistická seznamka, která dává dohromady lidi které pojí společný zájem ke koupání bez plavek. Seznámit se s jinými nudisty je tak mnohem snazší.

    Co je to nudismus a proč je tak zdravý?

    Nudismus je koupání a opalování bez plavek. Přestože mnoho lidí má odpor ke společné nahotě a mají zábrany se svléknout před cizími lidmi, koupání v plavkách není příliš zdravé. Ve skutečnosti, mít na sobě mokré studené plavky způsobuje v letních měsících většinu gynekologických onemocnění u žen, od nastydlých vaječníků, přes zánět močových cest až po vaginální mykozy a kvasinky.

    Na nudistické pláži se nemusíte obávat žádného očumování, nebo sexuálních návrhů od ostatních koupajících, ve skutečnosti si vás mezi mnoha dalšími nahými lidmi nikdo ani nevšimne.  Nudistická pláž není žádná Sodoma ani Gomora lidé se tam nejezdí exhibovat ale užít si koupání v přirozeném, zdravém prostředí, bez nepříjemného pocitu mokrých plavek na těle.

    Pokud se rozhodnete navštívit některou z mnoha nudistických pláží v ČR a přidat se k tisícům pohodových a tolerantnívh lidí kteří se nestydí za svou nahotu, budete vítáni.