• Ostatní 22.08.2017 No Comments

    Pokud jste single, nebo rozvedení a jste otevření příležitostnému vztahu na jednu noc, jistě víte že nejlepší místo na seznámení s lidmi kteří si chctěji nezávazně užít je internet.

    Má však seznamování na erotických seznamkách smysl? Posuďte sami. Dříve jsem byla velmi konzervativní a vyhýbala jsem se sexu na jednu noc. Když jsem se s někým seznámila, tak dotyčný musel čekat alespoň týden, než něco bylo. Je pravda ,že mnoho jich to vzdalo a některých byla i škoda :-) Bála jsem se že si pánové užijou a pak už nezavolají. Měla jsem několik monogamních vztahů, ale stále mi něco chybělo. To vzrušení z něčho nového, neobjeveného.

    S kamarádkou jsme si dodaly odvahy a založili si profily na několika spolehlivých erotických seznamkách s registrací zdarma. Téměř okamžitě jsem dostala zprávu od několika mužů. Vybrala jsem si jednoho, který vypadal nejvíce k světu. Byl o osm let starší a jeho profil byl velice dobře napsaný, nebyly v něm pravopisné chyby a bylo z něj cítit že jde o sebevědomého, vtipného chlapa, který i podle fotek vypadal že by stál za hřích. Vyměnili jsme si pár vzkazů a domluvili si rande v restauraci. Když jsem přišla, vypadal přesně jako na fotkách v jeho profilu na seznamce. Strávili jsme spolu velice příjemný večer, a pak šli k němu domů. Byl moc šikovný a skvěle jsem si to užila. Ale bohužel byl ženatý, a bral to jen jako povyražení na jednu noc.

    Začala jsem lovit chlapy na erotických seznamkách pravidelně. Zjistila jsem že vztah na jednu noc může být velice uspokojujíci. Nemusím se trápit výčitkami, pporostě pokud to nevyjde, tak už se nemusíme nikdy vidět. Někdy mám i 5 rande za týden, pokaždé s někým jiným. Je pravda že je potřeba pečlivě vybírat, a neztrácet čas s každým hejhulou, ale to ani není třeba, na erotických seznamkách je obrovské množství chlapů, sice většina z nich je opdpad, ale stále je tam hromada těch kteří stojí za to!