• Ostatní 21.06.2017

  Jak se seznámit? Jak najít někoho pro dlouhodobý vztah? Spousta lidí a žen zvlášť dnes tvrdí že online seznamky nefungují a nalézt zde lásku je prakticky nemožné. Moje kamarádka je však příkladem že to nejen jde, ale že to není nic tak těžkého.

  Mnoho mých skvělých přátel se seznámilo prostřednictvím online seznamek a dosud jim to vesměs klape, některým i několit let. Zde je příběh Vlaďky, jedné z mých kamarádek, která na online seznamce našla svého budoucího manžela:

  Online seznamkám jsem nikdy příliš nevěřila, a možná právě proto mé první pokusy o online seznámení nedopadly moc dobře. Každý den jsem měla emailovou schránku plnou zpráv od mužů kteří se chtěli seznámit. Bohužel, tento výběr nebyl zrovna pohárovej. Ženatí chlapi kteří přes seznamku hledali milenku, nebo spíš prostitutku, protože mi neomaleně nabízeli peníze, různí úchyláci kteří mi psali opravdu perverzní vzkazy, nebo úplně marní idioti, kteří ani ten jednořádkový vzkaz nebyli schopni napsat bez chyb, a někteří byli prostě naprosto divní. Už jsem to pomalu chctěla vzdát, když se objevil Pavel. bylo to jako blesk z čistého nebe. Na nic si nehrál, zjistila jsem že se mi s ním dobře komunikuje a že jsme stejně naladění, tak jsme si po pár vzkazech domluvili osobní schůzku na kafe, a ještě ten večer skončili v posteli :-) Už jsme spolu 2 roky, a n podzim se budeme brát. Pokud se chcete opravdu seznámit online, doporučuju nevykecávat se dlouho na netu, to většinou k ničemu nevede, pokud je trochu sympatický, tak rychle schůzka, tam se pozná daleko víc než přes internet a hned máš jasno jestli to stojí za další čas nebo ne. Pochopitelně, většinou to asi nevyjde, ale aspoň vás to nebude stát zbytečný čas a můžete se věnovat dalšímu kandidátovi. Chce to nevzdávat se a zkoušet to znovu. Pamatujte, vítězové se nikdy nevzdávají, a ti kdo se vzdají, nikdy nezvítězí. Ten pravý je někde tam venku a čeká na vás.

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Seznamujse @ 9:24

 • Comments are closed.