• Ostatní 16.06.2017

  Edarling je online seznamka která k hledání partnerů přistupuje vědeckým způsobem. Stojí za ní největší seznamovací agentura v evropě, Affinitas Gmbh. Snaží se dávat spolu dohromady partnery, kteří se k sobě opravdu hodí. K tomu využívají obsáhlé dotazníky sestavené předními psychology a univerzitními vědci, stejně tak jako výkonné výpočetní systémy. Z tohoto důvodu je dotazník u eDarling skutečně obsáhlý, má skoro třista otázek, což nemá žádná jiná evropská seznamka. Proto byste si při jeho vyplňování měli udělat hodně času, nejméně 2 hodiny a nad odpvěďmi dobře přemýšlet. Zabere to sice hodně času, ale výsledek za to rozhodně stojí.

  Vyhledávání profilů

  Prohledávání profilů je na eDarling docela jednoduché, můžete si zvolit kritéria podle kterých chcete vyhledávat, jako je věk, poštovní směrovací číslo, vzdálenost od vašeho bydliště, a můžete také jednotlivým arametrům přiřadit váhu, např jak je pro vás věk nebo vzdálenost důležity.

  Registrace na seznamce

  Registrace na seznamku není nijak složitá a je zadarmo. Přestože pro využití pokročilých funkcí si musíte zakoupit VIP členství, základní členství je zcela zdarma. Během registrace si zvolíte uživatelské jméno (přezdívku). heslo, a zadáte svůj mail. Po této jednoduché registraci musíte vyplnit výše zmíněný obsáhlý dotazník. Pak už nic nebrání úspěšnému seznamování. Pro větší úspěch je však lepší připlatit si za VIP členství, které umožnuje používat mnoho nadstandartních funkcí.

  Je eDarling dobrá seznamka?

  V porovnání se seznamkami které jsou kompletně zdarma je sice plné členství u eDarling o něco dražší, ale na druhou stranu, poplatek spolehlivě odfiltruje neseriozní vtipálky, perverzáky a jiné úchyly, Pokud totiž je do nalezení vztahu někdo investovat, značí to že jde o zodpovědného člověka, který si vztahu bude mnohem více vážit. O různé úchyláky, kteří na seznamkách zdarma zaplavují ženy obscénními vzkazy přece nikdo nestojí. Myslím že tato seznamka vybožuje z řady běžných seznamek a díky opravdu velkému množství členů nejen z české republiky, ale z celé evropské unie, rozhodně to stojí minimálně a vyzkoušení.

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Seznamujse @ 14:38

 • Comments are closed.